В ДНЗ розпочався літній оздоровчий період

1 черв. 2018
Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного навчального закладу №2 "Ракета". Оздоровча літня кампанія в дитячому закладі спрямована на зміцнення фізичного, духовного, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій, задоволення наших дітей.

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців. Саме тому, у літні місяці наш дошкільний заклад ставить перед собою важливу мету – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. З огляду на це всі працівники дошкільного закладу спямовуюють зусилля на розв’язання важливих завдань.

Оздоровчі завдання:

• Дотримуються розпорядку дня, враховуючи чергування фізичних, психічних навантажень та відпочинку, забезпечують максимальне перебування на свіжому повітрі, відповідну тривалість сну для дітей певного віку тощо;

• Проводять загартувальні процедури, дотримуючись санітарно-гігієнічних норм;

• Забезпечують достатню рухову активність;

• Організовують збалансоване харчування та раціональний питний режим.

Освітні завдання:

• Узагальнюють, закріплюють та розширюють уявлення дітей про навколишній світ та себе самих;

• Удосконалюють набуті впродовж навчального року вміння та навички;

• Збагачюють практичний досвід дітей через залучення до різних видів специфічної дитячої діяльності – ігрової, рухової, пізнавальної, художньої, комунікативно-мовленнєвої, пошуково-дослідницької, трудової та іншої.