Тиждень здоров'я

30 лист. 2018
З метою збереження та зміцнення здоров'я дітей дошкільного віку в ЗДО №2 "Ракета" з 26 по 30 листопада проводився Тиждень здоров'я під гаслом: "Всім відомо - це чудово, коли ти і ми здорові".

Метою проведення Тижня здоров'я у нашому садку було поглибити знання дітей про здоров’я, здоровий спосіб життя, фактори, що впливають на здоров’я, розширити поняття «здоров’я нації»; розвивати життєві навички людини, її фізичні якості та уміння, бажання вести активний спосіб життя, берегти і змінювати здоров’я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом; виховувати морально і фізично здорового громадянина України.

Під час проведення Тижня здоров’я вихователі використовували різноманітні форми та методи роботи, а саме: бесіди, міні-заняття, ігрову діяльність, конкурси, екскурсії, проектну діяльність тощо.

Кожен захід був спрямований на формування у дітей свідомого ставлення до особистого життя та давав їм змогу набути стереотипу правильної поведінки в певних ситуаціях та передбачати небезпеку, самостійно дбати про власне життя.