Правила прийому

Прийом дітей здійснюється завідуючою дитячим закладом  за наявності таких документів:

- Заяви батьків;

- Копії свідоцтва про народження дитини;

- Медичного висновку про стан здоров'я дитини і відсутності протипоказань для його прийому до Установи;

-направлення фтизіатра(для дітей санаторної групи)

Відрахування дітей з Установи проводиться в наступних випадках:

- За заявою батьків;

- за медичними показаннями;

- За неодноразові порушення батьками Статуту  дошкільної  установи,

за несвоєчасну оплату (протягом  1  місяця підряд)за утримання дитини.

Порядок  сплати за утримання дитини

• Оплата батьками  за утримання дитини в установі за поточний місяць здійснюється у вигляді передплати не пізніше 10 числа попереднього місяця шляхом безготівкових перерахувань.

• Перерахунок оплаченої квитанції у разі хвороби дитини проводиться в наступному місяці.

• Батьки  приносять ксерокопію оплаченої  квитанції      вихователю.

• Пільгова оплата за д / с надається після подачі завідувачу дитячим садом підтверджуючих документів на пільгу. Перерахунок здійснюється з моменту подачі документів.