25 січ. 2024

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Різдво – це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Відзначається 25 грудня в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина.
6 груд. 2023

День святого Миколая

З Днем святого Миколая! Нехай це свято подарує всім добрий настрій, веселі посмішки і море позитивних емоцій,миру та перемоги!!!
13 лист. 2023

Безпечна дорога додому

Дитина в усьому бере приклад з батьків, старших братів, сестер, тому дорослі повинні бути гідним прикладом дотримання правил дорожнього руху для наймолодшого члена родини.
9 жовт. 2023

Навчаємося мінної безпеки всією родиною

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.
1 жовт. 2023

День захисників та захисниць України

Свято відзначається, щоб вшанувати захисників нашої держави – наших сучасників, які боронять незалежність України під час російської агресії, та згадати про українців, які жертвували своїм життям заради Батьківщини від часів козаччини до років визвольного руху
1 черв. 2023

Міжнародний день захисту дітей.

Діти — це найдорожче диво, яке наповнює життя дорослих радістю й теплом. Природно, коли дитину оточують любов’ю, увагою й піклуванням, і якщо в дорослому житті ми інколи мріємо повернутися у своє дитинство — значить, воно було щасливим і безтурботним, яким і має бути для кожної дитини на планеті. Але, на жаль, чимало малечі все ще продовжують страждати від злиднів, воєн та жорстокого поводження. Щорічно 1 червня людство відзначає Міжнародний день захисту дітей. Ця важлива подія закликає всіх дорослих до зусиль по забезпеченню дітям гідних умов життя, освіти й відпочинку, а також надійного захисту від насилля та експлуатації.
19 трав. 2023

Символ, який єднає українців

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння етнічного вишитого одягу та об’єднати українців.
15 трав. 2023

Міжнародний день сім’ї

Міжнародний день сім'ї за ініціативою ООН відзначають із 15 травня 1994 року. Запровадження такого свята зосереджує увагу суспільства на проблемах сімейних цінностей як запоруки щасливого життя кожного, на вирішеннях складних питань, що стосуються родини.
2 квіт. 2023

Міжнародний день дитячої книги

2 квітня, у день народження всесвітньо відомого данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена, відзначається Міжнародний день дитячої книги.
9 бер. 2023

9 березня – день народження Тараса Шевченка