Екскурсія до пожежної частини

25 квіт. 2019
В рамках проведення "Тижня охорони праці" 25 квітня діти старшої групи ЗДО №2 "Ракета" відвідали пожежно-рятувальну частину.

Під час екскурсії діти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Діти мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали про  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, як правильно діяти у разі пожежі.
   Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини  за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!