Колективний перегляд в старшій групі

17 квіт. 2019
Галюк Тетяна Юріївна підготувала на колективний перегляд заняття з розвитку мовлення з дітьми старшої групи під назвою "Вже до нас прийшла Весна".

На заняття були запрошені також вчителі ЗОШ №5 м.Тернівка. Під час заняття діти продемонстрували свої вміння складати описові розповіді за картиною та свою гарну підготовку до навчання у школі.

Мета заняття:

• Уточнити знання дітей про зміни в живій та неживій природі навесні. Вчити бачити красу весняної природи. Удосконалювати вміння складати описові розповіді за картиною.
  • Розвивати зв'язне мовлення; вміння стверджувати або заперечувати, розмірковувати, робити логічні висновки та послідовно викладати свої думки. Закріпити уміння будувати складнопідрядні речення із сполучниками "тому що", "бо".
  • Виховувати любов до природи. Викликати позитивний емоційний стан, уміння підтримувати доброзичливі взаємини.