Наступність зі школою

19 квіт. 2019
Вихователь старшої групи Кізікова Наталія Олександрівна показала 19 квітня 2019 року підсумкове заняття для вчителів ЗОШ №5 м.Тернівка з математики "Збираємось до школи".

Підготовка дітей до школи - одна з актуальних проблем сучасної освіти. Тісна взаємодія дошкільного закладу і школи – основа успішного вирішення проблеми наступності. Щороку у вересні – жовтні бажаними гостями у перших класах є вихователі дитячого садка, які відвідують уроки своїх випускників, а квітень-травень – це період, коли вчителі майбутніх першокласників відвідують дитячий садочок, вивчають своїх майбутніх вихованців.

Під час зустрічі в дитячому садку діти  із задоволенням показали свої знання з математики та порадовали своїх майбутніх вчителів.

Мета заняття:

• Закріпити знання про пори року, дні тижня, частини доби. Закріпити кількісну і порядкову лічбу в межах 10; уміння знаходити суміжні числа. Повторити назви геометричних фігур та продовжувати розвивати вміння порівнювати їх за кольором, розміром, формою. Продовжувати вчити орієнтуватися в просторі, виконувати словесні інструкції. Перевірити вміння порівнювати множини, користуючись математичними знаками. Закріпити знання про склад числа в межах 10.
  • Розвивати логічне мислення, увагу, дрібну моторику рук, пам'ять, мовлення.
  • Виховувати бажання навчатись та виконувати усі завдання.