Тиждень театру

31 січ. 2020
З метою розвитку здібностей дітей засобами театрального мистецтва з 27 січня по 31 січня у дошкільному закладі "Ракета" проходив Тиждень театру.

Завдання:

1. Створити умови для розвитку творчої активності дітей, що беруть участь у театральній діяльності.
2. Удосконалювати артистичні навички дітей у плані переживання та втілення образу, а також їх виконавські вміння.
3. Навчати дітей елементам художньо-образних виразних засобів (інтонація, міміка, пантоміма).
4. Активізувати словник дітей, удосконалювати звукову культуру мовлення, інтонаційний лад, діалогічну мову.
5. Формувати досвід соціальних навичок поведінки, створювати умови для розвитку творчої активності дітей.
6. Ознайомити дітей з різними видами театру (ляльковий, музичний, дитячий, театр звірів тощо).
7. Розвинути у дітей інтерес до театральної ігрової діяльності.
8. Виховувати емоційно позитивне ставлення до театру.