Історія

У 1965 році на небосхилі м.Тернівки замайорів ще один дошкільний заклад,якому було дано назву " РАКЕТА".заклад підпорядковувався ш.Тернівська,яка опікувалася садочком на протязі багатьох років.По проекту розрахований на шість вікових груп: дві ясельні та чотири садові (на 110 дитячих місць).

Виконавчим комітетом Тернівської міської ради Дніпропетровської області ясла – садок,у звязку з відкриттям санаторої групи, було перереєстровано, як комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу № 2 .

З дня відкриття і по цей час в дитячому закладі працюють педагоги та відповідальний склад обслуговуючого персоналу. Про стабільність роботи колективу дитячого навчального закладу говорить те, що значна частина виховательського складу працює в цьому закладі понад 25 років. За час праці з КДНЗ № 2 до шкіл міста було випущено 1110 вихованців. Налагоджено тісний зв'язок з батьками. Спеціальними зусиллями педагогів та батьків вирішується питання обладнання навчальної та ігрової діяльності дітей.Головною метою дитячого навчального закладу є задоволення потреб громадян у нагляді, догляді, оздоровленні, вихованні та навчанні дітей дошкільного віку.Дошкільний навчальний заклад № 2 приймає активну участь у громадському житті та в проведенні святкових заходів по місту.Девіз закладу : Діти – гарант самозбереження і поступу нації!Найкращий подарунок, який  ми можемо зробити дитині - це не стільки її любити, скільки навчити дитину любити саму себе!