"Музичний квілінг"

15 лют. 2019

"Музичний квілінг" складався з:

• Презентація музичного керівника Мельник Олесі Юріївни з досвіду роботи за темою: «Музикотерапія як засіб збереження фізичного та психічного здоров’я дошкільнят».
  • Казка на сучасний лад «На гостинах у Мухи-Цокотухи».
  • Гра-криголам з музичними керівниками під назвою «Жирафи не вміють танцювати».

Мета заходу: актуалізувати необхідність визначення й обґрунтування педагогічних умов формування здоров’язбережувальної компетентності в дітей дошкільного віку. Сприяти набуттю дітьми необхідних знань щодо ціннісного ставлення до власного здоров’я, чинників, що сприяють здоровому способу життя, усвідомлення важливості його дотримання, оволодіння теоретичними основами життєвих навичок, що сприяють фізичному, соціальному, психічному і духовному здоров’ю. Підвищити професійну компетентність учасників заходу «Музичний квілінг» та сприяти обміну досвідом щодо фахового рівня педагогів.