Комплексне заняття "Повернемо друзям посмішку"

17 квіт. 2019
Вихователями ЗДО №2 "Ракета" було переглянуто комплексне заняття з дітьми молодшого віку з соціально-емоційного розвитку "Повернемо друзям посмішку". Заняття провела вихователь молодшої групи - Редька Тетяна Олексіївна.

Під час заняття Тетяна Олексіївна використовувала інноваційні технології: "Лялька як персона", "Коректурні таблиці", "Музикотерапія".  Все сприяло створенню дружнього, безпечного, захищеного середовища та моделюванню відкритих та довірчих стосунків.

Мета заняття:

Навчати: уявленню дітей про дружбу і взаєминам між друзями, вмінню легко і невимушено спілкуватися, домовлятися з дорослими та однолітками, знаходити вихід з різних ситуацій; класифікувати транспорт за призначенням, співвідносити текст прислів'я з ілюстрованим зображенням.

Розвивати: зв'язне мовлення, позитивні емоції, увагу, пам'ять, логічне мислення.

Виховувати: чуйність, бажання бути справжнім другом, вміння гратися разом.