Конкурс "Веселий город"

23 бер. 2018
Мета: створення умов для розвитку пізнавальних навичок дітей, джерелом яких є рослинний світ.

Завдання проекту:
– Дати уявлення про насіння та черешки; вчити послідовності під час висівання рослин.
– З’ясувати: що потрібно рослинам для їх росту та цвітіння.
– Розширити уявлення дітей про город, його значення в житті людини, умови розташування городу і рослин на ньому; познайомити з видами робіт на городі навесні і потрібним для цього інвентарем.
– Вчити порівнювати рослини, знаходити схожість і відмінності у зовнішніх ознаках.
– Закріпити знання дітей про рослини, які висівають навесні; познайомити з назвами 2-3 рослин.
– Розвивати інтерес до розвитку і росту рослин.
– Виховувати інтерес до праці дорослих; розширювати коло спостережень дітей за працею дорослих; звертати увагу на те, що і як робить дорослий, навіщо він виконує ті чи інші дії; сприяти бажанню допомагати дорослим; виховувати бережливе ставлення до рослин, бажання та вміння турбуватись про них.