«Родзинки в роботі КДНЗ № 2 «Ракета»

В дошкільному навчальному закладі «Ракета» обладнана спелеокімната з імітацією  морського дна. Стіни кімнати прикрашені картинами, предметами (рибки, краби, мушлі) на морську тематику. В спелеокімнаті знаходяться пісочні набори, яскраві іграшки, дрібні предмети. Тут щоденно 5-8 хвилин після денного сну проводяться міні-заняття з часто - та довгохворіючими дітьми, в яких найбільш вразлива носоглотка та які страждають на астматичний синдром. Такі заняття сприяють підвищенню реактивності дітей, зміцненню імунітету, зменшенню захворюваності гострими та рецидивними хворобами верхніх дихальних шляхів, загартовуванню дітей та профілактиці плоскостопості.

В спелеокімнаті з дітьми в ігровій формі проводяться вправи на дихання, малорухливі ігри, вправи з профілактики плоскостопості, ігри з сіллю за принципом пісочної терапії, обігравання художніх та фольклорних творів, пальчикові ігри. Розвивається дрібна моторика пальців, мовлення та творчі здібності дітей, інтерес до пізнання навколишнього світу.

Участь дитячого закладу у щорічному конкурсі депутата А.Мартовицького  "Відкрий серце новорічним дивам"

Колектив закладу прийняв активну участь у конкурсі в номінації " Різдвяні колядки, щедрівки"

та отримав перемогу в номінації "Внутрішнє оформлення приміщення"