30 серп. 2018

Літо, прощавай!

Як швидко промайнуло літо. І сьогодні, 30 серпня, на згадку про літо у нас в садочку музично-спортивна розвага "Літо, прощавай" з веселими завданнями, іграми та естафетами.
18 серп. 2018

Подорож до Пісочної країни

Одного літнього дня, а саме 18 серпня, діти дитячого садка "Ракета" потрапили разом з казковими героями до Пісочної країни, де з користю провели свій час.
6 лип. 2018

Свято Івана Купала

6 липня діти дитсадка "Ракета" разом з вихователями відзначили свято Івана Купала, яке з давніх-давен у нашого народу є одним із найулюбленіших, адже в цей день люди розважаються і веселяться.
27 черв. 2018

Чарівні повітряні кульки

Сонячний та теплий день у дошкільному закладі "Ракета" став ще більш різнобарвним та емоційним завдяки святу з повітряними кульками.
13 черв. 2018

В пошуках скарбів

Творчий колектив дитячого садка "Ракета" влаштував чудове свято на свіжому повітрі, де спортивний майданчик перетворився на острів, куди діти потрапили з піратами на пошуки скарбів.
1 черв. 2018

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа в дошкільному закладі "Ракета" відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії.
1 черв. 2018

В ДНЗ розпочався літній оздоровчий період

Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного навчального закладу №2 "Ракета". Оздоровча літня кампанія в дитячому закладі спрямована на зміцнення фізичного, духовного, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій, задоволення наших дітей.
28 трав. 2018

Прощавай садок дитячий

На свято , великою родиною Зібрались ми, але в останній раз. Дітей своїх у школу проводжаємо. Вони ідуть у перший клас.
25 трав. 2018

Підсумкові заняття

У дошкільному закладі по всім віковим групам пройшли підсумкові заняття.
27 квіт. 2018

Тиждень безпеки

З 23 квітня по 27 квітня 2018 року в ЗДО №2 «Ракета» був проведений "Тиждень охорони праці" під девізом «Захищене і здорове покоління».