10 вер. 2021

Олімпійський тиждень

З 6-го вересня 2021 році у закладі "Ракета"стартував Олімпійський тиждень. Це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Проведення такої акції дає змогу з молодшого віку залучати дітей до занять фізичною культурою та спортом, ознайомити з ідеями олімпізму й олімпійським рухом.
1 вер. 2021

День знань

1 вересня 2021 року у ЗДО №2 "Ракета" відбулося свято День Знань. До дітей завітали в гості казкові герої: леді Баг та супер-Кіт, які пояснили, що потрібно навчатися і не лінуватися, адже навчання - це шлях до успіху! На святі панувала атмосфера доброї казки.
26 трав. 2021

Випускний бал 2021

26 травня у садочку "Ракета" відбулася урочиста подія "Випускний бал". Весь колектив садочка, батьки дітей прийшли привітати дошкільнят зі святом та провести їх до школи. А майбутні першокласники приготували для всіх таночки і пісні, вірші і гуморески. Дійства пройшли дуже цікаво і урочисто.
30 квіт. 2021

Свято Великодня

ЗДО "Ракета" готується до Пасхи. Педагоги разом з дітьми прикрасили свої групи до свята. Атмосфера в закладі святкова, настрій чудовий.
30 квіт. 2021

Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

З 26.04 по 30.04 в ЗДО "Ракета"пройшов "Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності".
12 бер. 2021

Свято Масляної

12 березня 2021 року в садочку "Ракета" пройшло свято Масляної.
9 бер. 2021

Вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка

9 березня у дитячому садку "Ракета" відбувся день вшанування пам'яті видатного сина українського народу - Тараса Григоровича Шевченка, геніального поета, полум’яного борця за свободу та щастя народу.
5 бер. 2021

Свято мами і Весни!

4-5 березня в ЗДО №2 "Ракета" пройшли святкові ранки. Діти мали можливість творчо проявити себе в різних видах музичної діяльності, подарувати радість і багато позитивних емоцій своїм матусям та бабусям.
20 січ. 2021

Засідання педради № 2

20 січня в ЗДО "Ракета" відбулося засідання педагогічної ради №2 за темою "Фізична культура і тренування дітей як шлях до формування і зміцнення здоров'я"
13 січ. 2021