21 лют. 2023

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови.

Останній місяць зими наповнений святами та знаковими датами. У вівторок, 21 лютого, в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови.
23 січ. 2023

22 січня День Соборності України

З Днем соборності, свободи і єднання! Кожен день — із вечора до рання Хай дарує Вам приємні миті, Будете завжди теплом зігріті. Радощі, здоров'я, довгих літ... Хай до Вас добрішим буде світ!
5 груд. 2022

6 грудня – День Збройних Сил України

6 грудня українці відзначають державне свято – 30-ту річницю Дня Збройних сил України
5 груд. 2022

Пункти незламності

На території нашого міста облаштовані покращені міські пункти обігріву –
28 січ. 2022

Тиждень театру

В останній тиждень січня з 24.01.22 по 28.01.22 р в нашому закладі проходив тиждень театру.
23 груд. 2021

Новорічне свято

23-24 грудня завітало до дошкільнят ЗДО «Ракета» Новорічне свято.
5 лист. 2021

День відкритих дверей

5 листопада в ЗДО "Ракета" пройшов День відкритих дверей. Всі присутні весело провели час, мали можливість сфотографуватися біля створених вихователями яскравих фотозон. Була організована виставка поробок з природного матеріалу, зроблених руками батьків разом зі своїми дітьми.
29 жовт. 2021

Свято Осені

28 та 29 жовтня у ЗДО "Ракета" пройшло Свято Осені. Усі діти із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли Осінь за її красу та щедрість.
14 жовт. 2021

День захисника і захисниць України

Напередодні святкування Дня захисника і захисниць України та Дня Українського козацтва з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, формування знань про військові традиції українського народу у закладі дошкільної освіти № 2 «Ракета» були проведені різні інформаційно-просвітницькі заходи.
15 вер. 2021

Засідання педради №1

15 вересня 2021 року в ЗДО №2 "Ракета" відбулося перше засідання педагогічної ради за темою: "Новий навчальний рік - нові пріоритети"