4 бер. 2019

Шевченківські дні

На початку березня в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря. В ЗДО "Ракета" уже стало традицією відзначати шевченківські дні.
15 лют. 2019

"Музичний квілінг"

16 січ. 2019

Педагогічна рада №2

16 січня 2019 року на засіданні педради №2 педагогічний колектив підвів підсумки у роботі за перше півріччя навчального року.
14 січ. 2019

"Сію, вію, посіваю, з Новим роком всіх вітаю!"

Традиційно в переддень Старого Нового року 14 січня українці відзначають день Святого Василя. Вранці цього дня в Україні прийнято засівати.
28 груд. 2018

Новорічні свята

28 грудня у дитячому садочку "Ракета" відбулися новорічні свята. Новий рік - це чарівний час. Час доброї казки та очікування дива, один з найулюбленіших, радісних та душевних свят.
27 груд. 2018

Новорічний міні-проект з батьками

Батьки дитячого садка "Ракета" прийняли участь у новорічному міні-проекті під назвою "Хатинка для Снігуроньки", виготовив разом з дітьми казкові будиночки для внучки Діда Мороза.
14 груд. 2018

Заняття у фотостудії "Бебіпапараці"

У дитсадку "Ракета" 14 грудня відбувся колективний перегляд заняття з соціально-емоційного розвитку вихователя молодшої групи Сафонової Ольги В'ячеславівни.
14 груд. 2018

Колективний перегляд в ясельній групі

Вихователь ясельної групи Сидорова Вікторія Дмитрівна показала колективу педагогів дитсадка "Ракета" заняття на соціально-емоційний розвиток.
30 лист. 2018

Тиждень здоров'я

З метою збереження та зміцнення здоров'я дітей дошкільного віку в ЗДО №2 "Ракета" з 26 по 30 листопада проводився Тиждень здоров'я під гаслом: "Всім відомо - це чудово, коли ти і ми здорові".
21 лист. 2018

Науково-методичний семінар

З вихователями закладу дошкільної освіти "Ракета" 21 листопада пройшов науково-методичний семінар за темою: "Формування лідерських якостей у дошкільників через діалог у процесі активізувального спілкування".