10 квіт. 2018

Свято Великодня

«Великдень зустрічаємо, зі святом всіх вітаємо!»
3 квіт. 2018

Участь у міському науково-методичному семінарі

ЗДО №2 "Ракета" 3 квітня 2018 року прийняв участь у міському науково-методичному семінарі для спеціалістів з питань дошкільної освіти та керівних кадрів "Презентація моделей ЗДО за обласним проектом "Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства" (ІІІ етап, практичний)
23 бер. 2018

Конкурс "Веселий город"

Мета: створення умов для розвитку пізнавальних навичок дітей, джерелом яких є рослинний світ.
23 бер. 2018

Фестиваль-конкурс "Dancing City - 2018"

Дитячий садок "Ракета" прийняв участь у ІІІ фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва "Dancing City - 2018", де одержав перемогу та диплом лауреата ІІ ступеня.
21 бер. 2018

Колективний перегляд в ясельній групі

Сидорова Вікторія Дмитрівна показала заняття «Малятко-здоров’ятко» з валеологічного виховання із застосуванням новітньої методики «Лялька як персона».
6 бер. 2018

Мамине свято

Мамине свято - це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості в матусиних очах. 6 березня у садочку відчувалася радісна й весняна атмосфера. Вихованці всіх груп дивували дорослих своїми казковими перевтілюваннями, дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, дикламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом.
14 лют. 2018

Пізнавально-розважальна битва-шоу "Хто зверху?" з вихователями закладу

З метою підвищення рівня компетентності вихователів щодо збереження та зміцнення здоров'я дошкільнят засобами фізичного виховання та за допомогою здоров'язбережувальних технологій, налаштування педагогів на постійний пошук нового в освітньому процесі була проведена пізнавально-розважальна битва-шоу "Хто зверху?".
25 січ. 2018

Підсумки міжрегіонального конкурсу "Відкрийте серце новорічним дивам"

Дитячий садок прийняв участь у новорічно-різдвяному конкурсі-огляді "Відкрийте серце новорічним дивам", започаткованому в 2015 році народним депутатом України А.В.Мартовицьким, та одержав перше місце у номінації "Інсталяція на тему новорічних та Різдвяних свят"
28 груд. 2017

Казкові новорічні свята

В нашому дитячому садочку 28 грудня у святковому залі пройшли Новорічні ранки у присутності багатьох казкових героїв, чудес, пригод, чарівництва і, звичайно ж, головних персонажів свята - Діда Мороза і Снігуроньки. Адже діти так чекають сюрпризів і подарунків від них на новорічні свята.
24 лист. 2017

Тиждень безпеки

Згідно плану освітньо-виховної роботи 20 листопада 2017 року в дошкільному закладі «Ракета» стартував Тиждень Безпеки.