16 лист. 2017

День відкритих дверей

16 листопада свої двері для батьків гостинно відкрив дитячий заклад "Ракета". Протягом дня в гостях побували всі бажаючи.
1 лист. 2017

Тренінг з педагогами

1 листопада з педагогами був проведений тренінг "Ціннісні орієнтири дорослих та дошкільників" з національно-патріотичного виховання.
27 жовт. 2017

"Пані Осінь завітала, всіх дітей зачарувала"

Весело та радісно пройшли осінні свята у садочку. Цей захід дуже важливий, адже прищеплює дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки та прикмети осені та дарує гарний настрій і відчуття свята в буденний день.
19 жовт. 2017

Зустріч з цікавими людьми

19 жовтня 2017 року у нашому закладі була організована зустріч дітей старшої групи з талановитим тернівським поетом В.В. Тепловим.
10 жовт. 2017

Екскурсія з дітьми старшої групи до школи

Згідно плану спільних заходів з наступності між ДНЗ №2 "Ракета" та ЗОШ №5 10 жовтня 2017 року діти старшої групи разом з вихователями відвідали загальноосвітню школу №5.
1 вер. 2017

День знань

1 вересня у дитячому саду пройшло свято присвячене початку нового навчального року "День знань".
31 трав. 2017

Випускний 2017

В останній день весни 31 травня у дитячому садочку "Ракета" відбувся випускний бал.
25 трав. 2017

Веселі старти

25 травня у закладі відбулися "Веселі старти" з елементами футболу, де діти показали високий рівень гри у футбол і стали найкращими футболістами міста.
29 бер. 2017

Конкурс читців "Моя Україна" (2 етап)

На базі дитячого закладу "Горобинка" відбувся міський конкурс юних талантів, в якому прийняли участь конкурсанти з усіх дитячих садочків.
3 бер. 2017

Свято 8 Березня

На початку березня в нашому навчальному закладі у всіх вікових групах відбулися святкові ранки, присвячені 8 Березня.