9 лист. 2018

9 листопада у дитсадку "Ракета" відбувся традиційний День відкритих дверей.
26 жовт. 2018

Свято Осені

Ходить осінь по садах, Ходить усміхається. Ніби в казці, швидко так, Кольори міняються.
23 жовт. 2018

Наступність зі школою

Згідно плану роботи з питання наступності 18 жовтня та 23 жовтня вихователями старшої групи були відвідані заняття в 1-Б класі ЗОШ №5.
19 жовт. 2018

Форум "Громада своїми руками - перспектива розвитку"

Вихователі ЗДО №2 "Ракета" прийняли участь у форумі "Громада своїми руками - перспектива розвитку".
5 жовт. 2018

Тиждень безпеки

З 1.10.18 по 5.10.18 у ЗДО "Ракета" з метою формування у дітей відчуття особистої та колективної безпеки, небезпечної поведінки вдома та на вулиці був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
4 жовт. 2018

Планова евакуація дітей

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності працівниками ЗДО було проведено відпрацьовування практичних дій евакуації учасників освітньо-виховного процесу на випадок надзвичайної ситуації (у разі виникнення пожежі).
3 жовт. 2018

Екскурсія до відділку поліції

Діти середньої групи дитячого садка "Ракета" 3 жовтня 2018 року завітали до місцевого відділку поліції, де мали можливість детально ознайомитися з роботою правоохоронців, та приміряти захисне спецспорядження, яким користуються полісмени при виконанні своїх службових обов'язків.
28 вер. 2018

Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

З метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорозі в ЗДО №2 "Ракета" у вересні стартував місячник "Увага!Діти на дорозі!"
12 вер. 2018

Педагогічна рада №1

12 вересня 2018 року на засіданні педагогічної ради були обговорені та вирішені важливі питання щодо організації освітньої роботи в ЗДО №2 "Ракета" у 2018-2019 навчальному році.
3 вер. 2018

День знань

День знань - світле свято маленьких чомусиків, майбутніх школярів. Усміхнені, щасливі діти дарували всім присутнім атмосферу свята.