26 квіт. 2019

Тиждень охорони праці

З 22 квітня по 26 квітня 2019 року в ЗДО №2 «Ракета» був проведений Тиждень охорони праці.
25 квіт. 2019

Свято Великодня

ЗДО "Ракета" готується до Пасхи. Приймальні кожної вікової групи прикрашені педагогами до свята. Атмосфера в закладі святкова, настрій чудовий.
25 квіт. 2019

Екскурсія до пожежної частини

В рамках проведення "Тижня охорони праці" 25 квітня діти старшої групи ЗДО №2 "Ракета" відвідали пожежно-рятувальну частину.
19 квіт. 2019

Наступність зі школою

Вихователь старшої групи Кізікова Наталія Олександрівна показала 19 квітня 2019 року підсумкове заняття для вчителів ЗОШ №5 м.Тернівка з математики "Збираємось до школи".
17 квіт. 2019

Колективний перегляд в старшій групі

Галюк Тетяна Юріївна підготувала на колективний перегляд заняття з розвитку мовлення з дітьми старшої групи під назвою "Вже до нас прийшла Весна".
17 квіт. 2019

Комплексне заняття "Повернемо друзям посмішку"

Вихователями ЗДО №2 "Ракета" було переглянуто комплексне заняття з дітьми молодшого віку з соціально-емоційного розвитку "Повернемо друзям посмішку". Заняття провела вихователь молодшої групи - Редька Тетяна Олексіївна.
16 квіт. 2019

Колективний перегляд в ясельній групі

16 квітня Хоменко Юлія В'ячеславівна показала вихователям ЗДО №2 "Ракета" заняття з дітьми раннього віку "Бережи себе малюк".
22 бер. 2019

Перемога у фестивалі-конкурсі "Dancing City - 2019"

Дитячий садок "Ракета" 22 березня прийняв участь у ІV фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва "Dancing City - 2019", де одержав перемогу та диплом лауреата І ступеня.
6 бер. 2019

8 Березня – свято радості, любові, посмішок і тепла.

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято - 8 Березня. Цей день несе для всіх ніжність і красу. У дитячому садку "Ракета" 6 березня відбулися святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню.
5 бер. 2019

Виставка "Квітучі топіарії"

Напередодні свята 8 Березня у дитячому закладі "Ракета" відбулася виставка під назвою "Квітучі топіарії". Ці чудові дерева виготовили власноруч матусі вихованців дитячого садка. Ними було використано величезне різноманіття матеріалів і технік.