23 груд. 2020

Казку дарує Новий рік!

22 та 23 грудня у садочку "Ракета" пройшли новорічні ранки. За традицією на ранках "були пісні, ігри, танці, побували ми і в казці".
21 груд. 2020

Міні проект з батьками

В ЗДО №2 "Ракета" вже традиційно у ці святкові дні проходить виставка новорічних поробок.
27 лист. 2020

Тиждень здоров'я дитини

З метою пропаганди здорового способу життя з 23.11.2020 до 27.11.2020 року в закладі дошкільної освіти "Ракета" проведено тиждень здоров'я дитини.
30 жовт. 2020

Тиждень безпеки

З 26.10 по 30.10 в ЗДО "Ракета" пройшов Тиждень безпеки «Бережімо себе, діти», головною метою якого було поліпшення якості освітньо-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях.
28 жовт. 2020

Осінні свята

28 жовтня в ЗДО №2 "Ракета" розпочалися Осінні свята. Усі учасники веселих свят дуже гарно розповідали вірші, виконували мелодійні пісеньки, веселі таночки, а наприкінці свят чарівна Осінь на прощання пригостила дітей своїми дарами, які діти смакували по закінченню свята.
27 жовт. 2020

Осінні інсталяції

Вихователі ЗДО №2 "Ракета" організували виставку сонячних інсталяцій із природного матеріалу "Дивоцвіт осінньої веселки". Виставка дала відчути всю урочисту красу і щедрість Осені.
30 вер. 2020

Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

З метою проведення інформаційно-розв’яснювальної роботи щодо правил безпечної поведінки на дорозі, вивчення Правил дорожнього руху серед дітей в закладі дошкільної освіти № 2 «Ракета» протягом вересня пройшов місячник "Увага! Діти на дорозі!"
16 вер. 2020

Засідання педради №1

16.09. 2020 року в ЗДО №2 "Ракета" відбулося перше засідання педагогічної ради за темою: "Новий навчальний рік - нові пріоритети"
1 вер. 2020

День знань

У цей світлий і радісний день – День знань – ЗДО "Ракета" розпочав 2020/2021 навчальний рік святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими посмішками.
10 бер. 2020

Шевченківські дні

Щовесни на початку березня в нашому дитячому садочку "Ракета" вшановують пам'ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.